5 Element ve Duygularımıza Olan Etkileri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

5 Element ve Duygularımıza Olan Etkileri

Evet… bugün ki yazımızda sürekli değişen duygularımıza elementlerin nasıl etki ettiğini ve bunları nasıl dengeleyip besleyeceğimizi bunları yaparken de nasıl ve nelerden faydalanacağımızı göreceğiz. Biliyorsunuz yaşadığımız evrende her şey varoluş misyonu gereği insanoğluna hizmet etmektedir önemli olan bizim bu hizmetten nasıl yararlanabildiğimizdir…

Bizi biz yapan duygularımızdır bunları kontrol edebilmeyi öğrendiğimizde mutluluğumuzun kontrolü elimizde olacaktır. Özellikle olumsuz duygu kontrolü zordur, şimdi bunları dengeleyen renk ve elementleri görelim..

-Olumsuz duygu: Sabırsızlık ve telaş, elementi ateştir ve dengeleyebilmek için su elementinden faydalanılabilir, renk olarak mavi, siyah kullanılır.

-Olumsuz duygu: Üzüntü ve keder, elementi metaldir ve dengeleyebilmek için ateş elementinden faydalanılabilir, renk olarak kırmızı, turuncu kullanılır.

-Olumsuz duygu: Kızgınlık ve öfke, elementi ağaçtır ve dengeleyebilmek için metal elementinden faydalanılabilir, renk olarak beyaz, gri kullanılır.

-Olumsuz duygu: Endişe ve gerginlik, elementi toprak ve dengeleyebilmek için ağaç elementinden faydalanılabilir, yeşil renk kullanılır.

-Olumsuz duygu: Korku, elementi sudur ve dengeleyebilmek için toprak elementinden faydalanılabilir, krem, bej renkleri kullanılır.. Şimdi ise olumlu duygularımızı nasıl besleyip arttırabileceğimizi görelim….

-Olumlu duygu: Huzur ve rahatlık, elementi sudur ve bu duyuyu beslemek için metal ve su elementinden yararlanabilirsiniz ayrıca gri ,mavi, beyaz renklerde kullanılır.

-Olumlu duygu: Neşe ve coşku, elementi ateştir ve bu duyguyu dengeleyebilmek için ağaç ve ateş elementinden yararlanabilirsiniz ayrıca yeşil, kırmızı, turuncu renklerde kullanılır.

-Olumlu duygu: Cesaret ve güç, elementi metaldir ve bu duyguyu dengeleyebilmek için toprak ve metal elementinden yararlanabilirsiniz ayrıca sarı, krem, beyaz, gri renklerde kullanılır.

-Olumlu duygu: Sevgi ve nezaket, elementleri ağaçtır ve bu duyguyu besleyebilmek için su ve ağaç elementinden yararlanabilirsiniz ayrıca mavi, siyah, yeşil renklerde kullanılır.

-Olumlu duygu: Denge dürüstlük, elementi topraktır ve bu duyguyu besleyebilmek için ateş ve toprak elementinden yararlanabilirsiniz ayrıca kırmızı, pembe, turuncu, bordo renklerde kullanılır.

Güzel bir gün olsun sevgilerimle…

5 Element ve Duygularımıza Olan Etkileri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Beylerbeyi Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin