Haftalık Burç Yorumları (14-20 ŞUBAT)

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

-Değişim, gelişim, geçmiş konular, sürprizlerin gündem de olacağı bir haftadan herkese merhabalar. :)

-Pazartesi günü, duygularımızın ağır basacağı, özellikle bekarların sabrının sınanacağı  bir gün olabilir. :) Geçmiş konulardan dersler çıkaracağımız, aynı hatalara düşmemek için harekete geçeceğimiz bir süreç olabilir.

-Salı günü duygularımızı geri planda bırakarak mantığımızı ön plana çıkarabiliriz. İletişim de daha açık olmaya dikkat etmekte fayda var. Özgürlük, kısıtlanma, farklı fikirler gündeme gelebilir.

-Çarşamba günü daha fazla düşüneceğimiz bir gün olabilir. Her konu da detaya inerek kendimizi de karşı tarafı da zorlayabiliriz. Ego savaşlarına dikkat!

-Perşembe günü yine detaylar gündem de olurken mükemmeliyetçi yönümüz de buna eklenerek beklentilerimiz artabilir. İlişkilerden ziyade iş, eğitim, hobi konularına yönelirsek daha verimli geçebilir.

-Cuma günü daha keyifli bir gün olabilir günlük rutinimizin dışına çıkabiliriz. Maddi açıdan şanslı olabiliriz.

-Hafta sonu ise Balık burçlarının doğum günlerini,üüüüüüüüüüüüüüüü3

mdiden kutlar, mutlu yıllar dilerim. Daha fazla sosyalleşeceğimiz bu iki günde sağlığımıza, iletişimimize ve ufak kazalara dikkat edersek keyifli bir hafta sonu geçirebiliriz.

KOÇ

Bu hafta iş, eğitim konularında kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. İçinizde kıpır kıpır bir enerji olsa da duygusal yanınızın ağır basacağını söyleyebilirim. Duygularınız ve mantığınız arasında kalabilirsiniz. Verilmesi gereken kararlar, atılması gereken adımlar var ancak siz bu konulardan kısa süreliğine de olsa uzaklaşmak için sevdiklerinizle beraber daha çok vakit geçirebilir, sorumluluklarınız yerine canınız o an ne istiyorsa ona yönelebilirsiniz.

BOĞA

Bu hafta iş, eğitim konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayarak, yüzünüz gülebilir. Ev, aile, yakın arkadaş çevresiyle ilgili konular gündeme gelebilir. Sakladığınız bir sırrınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Hastane ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz. Aşk hayatınızda kararsız kaldığınız bir süreçte olabilirsiniz ancak geçmiş konuları göz önünde bulundurarak hata payını en aza indirebilirsiniz.

 İKİZLER

Bu hafta iş, eğitim konularıyla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, bazı kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizde yaşanacak gerginlikler, tartışmalar ağırlıklı olarak sizden kaynaklanabilir. Sorunları açık açık konuşarak halletmelisiniz. Hayatınızı farklı pencerelerden değerlendirerek sorunlara köklü çözümler bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşanacak olan güzel gelişmelerle yüzünüz gülebilir. 

YENGEÇ

Bu hafta maddi konularda biraz zorlanabilir, harcamalarınızı kontrol altına almak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bekar yengeç burçları uzun süredir beklediği aşka kavuşabilir. Evli veya sevgilisi olan Yengeç burçları ise sürprizlerle karşılaşabilir, romantik vakit geçirebilirsiniz. Eğitim ve iş konularında ise daha dikkatli olmalısınız. Duygularınız sorumluluklarınızın önüne geçmemeli.

ASLAN

Bu hafta iş ve maddi konularda şans sizden yana olabilir, sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir, ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Ancak aşk hayatınız için aynısını söyleyemeyeceğim. Daha dikkatli olmanızda fayda var. Kendi düşüncelerinize, isteklerinize yönelirken bazı konuları es geçmeyin derim. Sağlığınızın kıymetini daha iyi anladığınızı düşünerek taçlandırmak adına spora, diyete başlayabilirsiniz. Son olarak cesaret göstermeniz gereken konular da korkmamalısınız.

BAŞAK

Bu hafta aşk, eğitim, iş konularında güzel gelişmeler yaşanabilir; toplantılar, kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Bekar Başak burçları için aşk kapınızda diyebilirim. Evli veya sevgilisi olan Başak burçları için romantik bir hafta sizleri bekliyor, partneriniz kalbinizi tekrardan çalabilir. Mükemmeliyetçi yönünüz daha çok ortaya çıkabilir. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sizin yerinizde olsam bu hafta sürekli olumlamalar yaparak güzellikleri kendime çekerdim. Sesinizi duyurmak kolay olacak.

TERAZİ

Bu hafta daha fazla sosyalleşmek isteyerek; farklı planlar yapabilir, farklı ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizden çok yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Çıkabilecek sorunlara karşı direkt çözüm odaklı yaklaşarak halledebilirsiniz. Aile ve ev konuları gündeminize gelebilir. Aşk hayatınızdaki kararsızlıkları, sorunları yakın bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Ruhsal anlamda kendinizi bu kadar çok yormamalısınız.

AKREP

Bu hafta aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanırken asıl gündeminiz kariyer, eğitim, iş konuları olabilir. Aşk hayatınızdaki sorunların çözümü için fedakarlıklar yapabilirsiniz. Diğer ikili ilişkileriniz de ise sorunları kafanızda büyüterek, yanlış yorumlayarak alınganlık yapabilirsiniz. Aile içinde önemli kararlar alınabilir, taşınma konuları gündeme gelebilir. Tempolu geçecek olan bu süreçte özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YAY

Bu hafta en çok dikkat etmeniz gereken konu iletişiminiz olabilir. Fikir ayrılıkları nedeniyle gerginlikler yaşanabilir. Eğitim, iş konularıyla ilgili gelişmeler olabilir. Güç konusundaki tutumunuzu geri planda bırakabilirseniz başarıya daha çabuk ulaşabilirsiniz. Ailenizle daha çok vakit geçirebilir, kıymetlerini daha iyi anlayacağınız bir sürece girebilirsiniz. Zor durumda kaldığınız an da özellikle maddi anlamda destekçiniz yine aileniz olacak gibi görünüyor. Aşk ile ilgili konular da ise kararsızlığınız ön planda olabilir. Geçmiş hataları tekrarlamamaya dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Bu hafta çoğu konuda şanslı görünüyorsunuz. Eğitim, iş, aşk, çocuklar, aile konularıyla ilgili beklenmedik güzel gelişmeler yaşanabilir. Özellikle iş ve eğitim konularında hedefinize ulaşabilirsiniz. Bekar Oğlak burçları aşka duyduğu özlemi sonlandırarak yeni bir aşka yelken açabilir. Evli veya sevgilisi olan Oğlak burçları ise aşk tazelemek için harekete geçebilirsiniz. Ancak sağlığınızı geri planda bırakmamalısınız.

KOVA 

Bu hafta iş, eğitim konularında işler sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir. Beklentilerinizi biraz daha düşürebilir ya da uzun vadeli planlarınızı tekrar değerlendirmeye alabilirsiniz. Ailenizle daha çok vakit geçirebilir, maddi ya da manevi anlamda destek olabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz; dua, meditasyon, yoga sizlere iyi gelebilir. Aşk hayatınızda ise yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Evli veya sevgilisi olan Kova burçları ise sorunlarını konuşarak çözümleyebilirler.

BALIK

Doğum gününüz şimdiden kutlu olsun, mutlu yıllar dilerim. Bu hafta duygularınıza yenik düşmemeye dikkat etmelisiniz. Geçmiş konuları göz önünde bulundurarak aynı hatalara düşmemelisiniz. Sorunları kafanızda büyüterek alınganlık yapabilirsiniz o yüzden daha az düşünüp, daha çok sosyalleşin derim. Kendinize zaman ayırmalısınız. Eğitim, iş hayatınız rutin bir şekilde ilerlerken aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bekar Balık burçları yeni aşka yelken açarken, evli veya sevgilisi olan Balık burçlarının ise ilişkilerindeki tüm belirsizlikler sona eriyor.

BÜTÜN GÜZELLİKLERİN SİZİ BULMASI DİLEĞİYLE. 

Haftalık Burç Yorumları (14-20 ŞUBAT)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Beylerbeyi Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin