HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (27 ARALIK-2 OCAK)

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

-Şimdiden yeni bir yıldan herkese merhabalar diyorum. 2022 bizlerin yılı olması dileğiyle.

-Haftaya ekonomik sıkıntılarla başlayabiliriz o yüzden pazartesi ve salı günü emin olmadığımız adımlar atmamalıyız. Hırslarımıza yenik düşüp yanlış kararlar vermemeliyiz. İlişkilerimizde hak ettiğimiz değeri görüp görmediğimizi sorgulayabiliriz.

-Çarşamba günü ise geçmiş konular gündemimiz de olabilir. Eski ilişkilerle, eski borçlarla ilgilenebiliriz. Ufak iş veya ev kazalarına dikkat etmekte fayda var. Jüpiter’in Balık burcuna geçmesiyle beraber desteğini hissedeceğimiz bu uzun süreçte huzur arayışı, maneviyat, merhamet duygularımız ön plana çıkabilir.

-Perşembe günü yakın çevremizle fikir alış verişleri yaparak desteklerini alabiliriz. Detayları kaçırmayacağımız bir gün olabilir. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz, özellikle diş ağrıları olabilir.

-2021’in son günü ise motivasyonumuz daha yüksek olabilir daha hareketli ve olumlu bakış açıları söz konusu. Yeni sene ile yeni başlangıçlara olan bakış açımız daha umut dolu olabilir. Tüm isteklerinizin yeni yılda gerçekleşmesini dilerim.

-2022 Cumartesi gününü ise dinlenerek geçirebiliriz.

-Pazar günü yeniay ile birlikte bizlere etkileri; ekonomik anlamda ve alacağımız sorumluluklarla ilgili yeniliklere gidebiliriz, yeni fırsatlar önümüze gelebilir. İlişkilerinde gerginlik yaşayan kişiler konuları çözüme ulaştırarak rahat bir nefes alabilir. Herkes açısından olaylara farklı bakış açıları söz konusu olabilir bu konuyla ilgili ufak gerginlikler yaşanabilir.

KOÇ

Üstünüzde başarı konusuyla ilgili baskılar hissedebilir, yeni atılımlar ya da değişikliklere yönlenebilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızı masaya yatırabilir, yakın çevrenizle fikir alış verişleri yapabilirsiniz. Planlarınızı harekete geçirmek için acele etmemelisiniz. Beklediğiniz ödemeleri alamayabilirsiniz. Günlük rutinin dışına çıkarak sosyal hayatınız daha aktif olabilir. Koşullara ayak uydurmaya çalışabilir, fedakarlıklar yapabilirsiniz. Ailenizle ilgili ufak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bekar koçlar içinde, yeni tanışmalara hazır olun, kendinizi saklamayın. Hafta sonu maddi anlamda rahatlama olabilir ve yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir.

BOĞA 

Haftaya ne kadar karamsar başlayacak olsanız da aşk konusunda rahat ve huzurlu olacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir, hayallerinizi kafanızda netleştirerek harekete geçebilirsiniz. Mücadeleci yönünüz ön planda olabilir. Seyahat planlarınız varsa aksamalar olabilir. Uzaktan gelecek misafirinize zaman ayırabilirsiniz. Doğru bildiğinizden şaşmayarak hakkınızı arayabilirsiniz ancak bu konuda dikkatli olmalısınız düşünmeden hareket etmemelisiniz. Hafta sonu sakin bir kafayla sorunlara çözüm odaklı ve olumlu bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz.

İKİZLER

Yeni fikirlerle gündeme geleceğiniz bu hafta da işlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Daha hızlı ilerlemek isteyerek harekete geçebilirsiniz. Maddi açıdan düşünmeden hareket etmemelisiniz, borç konuları gündeme yoğun bir şekilde gelebilir. Giderleriniz ve ilişkiler konusunda dikkatli olmalısınız. İlişkileriniz de beklemediğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak yeniay sizlere güzel fırsatlar da sunacak o yüzden sabırlı olmalısınız. Yakın çevrenizde yaşanan küslükler de arabuluculuk yapabilirsiniz. Son olarakta sağlığınızı geri plana atmayın.

YENGEÇ

Gelecek kaygısı motivasyonunuzu düşürebilir ancak kriz durumlarıyla nasıl baş edebileceğinizi çok iyi biliyorsunuz bunu unutmayın ve yelkenleri indirmeyin derim. Aldığınız sorumluluklar size fazla geliyor olabilir biraz kendinize zaman ayırmalısınız. Çalışma alanınız da ani çıkışlardan uzak durmalısınız. Yakın çevrenizden birinin hayatındaki değişiklik sizi de etkileyecek gibi görünüyor. Borçlarınızla ilgili konularda daha iyi çözümler bulabilirsiniz. Yeniay ile birlikte gerginlikler azalacak ve daha iyimser bir bakış açısına hakim olacaksınız. Bu uyumlu süreçte sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmak sizlere iyi gelebilir. Çevrenizdeki sevimsiz insanlara fırsat vermeyin. Yine mi aşk yok demeyin yeni yıl bütün güzellikleriyle gelecek inanıyoruz. :)

ASLAN 

Her zaman güçlü duruyorsunuz ancak bu hafta kendinizi yorulmuş ve baskı halinde hissetmeniz mümkün. Planda olmayan sorumluluklar alabilirsiniz. İster istemez motivasyonunuzu düşüren durumlara karşı biraz sabırlı olmalısınız yeni başlangıçlar kapınızda diyebilirim. Harcamalarınızı da kontrol altında tutmakta fayda var. Aşk hayatınızda çok eleştirel olmamaya dikkat etmelisiniz. Yeniay ile birlikte çevrenizden alacağınız destekle yeni fikirleri hayata geçirip, geliştirebilirsiniz. Yoğun iş temposuyla sağlığınızı geri plana atmayın, dikkat edin yeni yıla hasta olarak girmek istemezsiniz herhalde.

BAŞAK

Hayatınızla ilgili sabırlı olmanız gereken konuların sizin kontrolünüz altında olmaması moralinizi bozabilir, kontrolü ele almak için ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. Ebeveynlerinizle fikir ayrılıklarıma düşebilirsiniz. Aile ve özel hayat uyumsuzluğu sorun yaratabilir. Kafanızı dağıtmak adına çocuklarınızla ilgilenebilir ya da hobilerinize yönelebilirsiniz sizlere iyi gelecektir. İş hayatınızla ilgili yeni fikirler gündeme gelebilir. Sağlığınızı geri plana atmayın. Aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmelere hazır olun derim. Daha yapıcı bir tutum içinde olabilirsiniz.

TERAZİ

Önemli kararlar alacağınız bir hafta olabilir. Yeni başlangıçlar ve gelişmeler istediğiniz şekilde ilerleyebilir. Ev hayatınızla ilgili yeni konular gündeminize gelebilir ve bu konuda gerginlikler yaşanabilir. Kendinizi baskı altında hissederek iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Yalnız kalmak size iyi gelebilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Güçlü durmanız gerektiği zamanlarda sevdiklerinizden destek alarak bu süreci daha kolay geçirebilirsiniz. Özellikle trafikte tedbirli olmaya dikkat edin. Yeniay ile birlikte sorunlara daha kolay çözüm bulabilir ve daha huzurlu hissedebilirsiniz.

AKREP

Gelecek planlarında veya günlük yaşantınızda ani değişiklikler olabilir. Bu değişiklik hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Bu dönemde koşullara ayak uydururken, fedakarlıklar yapabilirsiniz. Ancak çevrenizdeki kişilere de dikkat etmenizde fayda var gerçekçi bakış açısını kaybetmeyin. Bu hafta yatırım yaparken on kere düşünüp yinede yapmamalısınız diyebilirim. Nostalji yaparak sizlere keyif veren eski hobilerinize tekrar yönelebilirsiniz. İşinizle ilgili sıkıntılı bir süreçten geçebilirsiniz ancak sabırlı olmalısınız. Yeniay ile birlikte güzel günler kapıda diyebilirim. Aşk hayatınızdaki hareketlilik sizleri heyecanlandırabilir.

YAY

Hareketli bir hafta sizleri bekliyor, planlara yetişmekte zorlanabilirsiniz. Başarı ve güç isteğinin artacağı bir süreç olabilir. Her alanda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Doğru adımlar atarak bu süreci çok iyi değerlendirebilirsiniz. Sabırlı olup, üstünüzdeki baskıya kulak vermezseniz başarıya daha kolay adımlarla gidebilirsiniz. Harcamalarınıza, kendi sağlığınıza ve evcil hayvanınızın sağlığına dikkat etmelisiniz. Yeniay ile birlikte maddi açıdan rahatlayabilirsiniz ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

OĞLAK

Ailenizle güzel vakit geçireceğiniz bu hafta maddi açıdan da şansınız açık görünüyor. Yeteneklerinizi paraya çevirebilir, yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde gizli düşmanlarla veya rekabetlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınızdan dolayı bazı planlar da aksamalar olabilir. Konu ne olursa olsun çok düşündüğünüz için kendinizi baskı altında tutabilirsiniz. Yoğun geçecek bu hafta sizleri yorsa da yeniay ile birlikte olaylar daha rahat çözüme kavuşacak ve aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak gibi görünüyor. İmkanınız varsa kısa bir yolculuk sizlere iyi gelebilir.

KOVA 

Aşk hayatınızda özellikle kıskançlık konusunda üstünü kapattığınız konular tekrar gündeme gelebilir. Arkadaş çevresinde kafanızı karıştıran konuları sorgulayabilirsiniz. Cevapsız kalan sorular sizin içinize kapanmanıza sebep olabilir. Düşünceler de kendinizi boğmayın. Ailenizle ilgili planda olmayan gelişmeler olabilir. Yoğun ve baskı altında hissettiğiniz iş hayatınızda hoşunuza gitmeyen durumlar motivasyonunuzu düşürebilir. Daha az düşünerek ve daha çok sabrederek bu durumun geçici olduğunun farkına varıp sağlığınızı geri plana atmayın derim. Yeniay ile birlikte korkularınız hafifleyebilir, hayatınızı yoluna koyarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK

Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirerek daha güçlü kararlar alabilirsiniz. Kendinize daha çok vakit ayıracağınız bu hafta da düşünceleriniz peşinizi bırakmayacak gibi görünüyor. Düşüncelerinizde sizleri zorlayan konularla yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızda yaşanan yoğunluktan dolayı iletişimler daha gergin olabilir, sakin kalmalısınız. Yeni fikirlerinizi ortaya koyarak harekete geçebilirsiniz. Yorucu bu süreci atlattıktan sonra rahatlayabilir, ipler sizin elinize geçerek hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Fedakarlık konusunda biraz sınır tanımalısınız, görev haline gelmeden önlem almalısınız. Bu hafta eğlenceli aktiviteler de bulunmak, yeni insanlarla tanışmak, bol bol gezmek sizlere çok iyi gelecektir. Belki yeni tanışacağınız insanlardan biri kalbinizi çalabilir.

BÜTÜN GÜZELLİKLERİN SİZİ BULMASI DİLEĞİYLE. 

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (27 ARALIK-2 OCAK)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Beylerbeyi Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin