HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (24-30 OCAK)

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 -Yaşam enerjimiz, amacımız, hedeflerimiz üzerine yoğunlaşacağımız bir haftadan merhabalar, bütün sorunlarımızı çözmeyi diliyorum. :)

-Pazartesi günü yakın çevremizdeki kişilerle gerilimler söz konusu olabilir. İnatlaşmak, güç savaşına girmek gibi konular yaşanabilir. 

-Salı günü ise ne kadar umutlu başlasakta kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Yine inatlaşmalar yaşanabilir. İşimize odaklandığımız taktirde verimli sonuçlar elde edebiliriz.

-Çarşamba günü duygularımızı geri planda bıraktığımız bu günler de yeni planlar, projeler yerine elimizdeki işleri tamamlamak daha doğru olabilir. Yeni tanışacağımız insanlara karşı tedbirli olmakta fayda var. 

-Perşembe günü kendimizi gergin hissettiğimiz anlar da meditasyon yapmalı ya da dua ederek geçirmeliyiz. 

-Cuma günü yaşanacak sorunlara karşı daha ılımlı bir bakış açısı getirilmeli aksi durumda çıkan tartışmalar da bitişler yaşanabilir. Sonrasında pişman olmamak için tedbiri elden bırakmamalıyız.  

-Hafta sonu ise sağlığımıza, ağzımızdan çıkan sözlere dikkat ettiğimiz sürece işler yolunda ilerleyebilir. Sevdiklerimize vakit ayırabilir, negatif enerjilerden arınabiliriz. 

 KOÇ

Bu hafta aksilikler peş peşe gelse de pratik çözümler bulabilir, sakin karşılayabilirsiniz. Zamanınızı ailenize ve kariyerinize odaklanarak geçirebilirsiniz. Maddi konular da kararlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir, tedbir almalısınız. Hayali hesaplamalar değil de gerçekçi hesaplamalar yaparak düşünmelisiniz. Yönetici konumundaki kişilerle daha az muhatap olmalısınız.Yaşadığınız sorunları özel hayatınıza yansıtabilir yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz.

 BOĞA

Bu hafta planlarınız sorunsuz ilerlerken hukuki konular da ufak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı olacağınız bu süreçte yüksek enerjiniz iletişimlerinizi ve ilişkilerinizi de olumlu yönde etkileyebilir. Çalışma alanınızla ilgili memnun olmadığınız konuları dile getirebilirsiniz. Ancak dikkat etmekte fayda var ani çıkışlardan uzak durmalısınız. Özel hayatınızda hareketlenmeler yaşanabilir. Geçmişten bazı anılar kafanızda canlanabilir. Duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz.

İKİZLER

Haftaya gelir-gider hesaplamaları yaparak başlayabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Kararsızlık konusunda yine sıkıntı çekebilirsiniz on kere düşünüp bir adım atmalısınız. Risklerden uzak durarak haftayı daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Hırsınız sizi yönetmemeli, dikkat edin. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirip farklı planlar yapmak sizlere terapi gibi gelebilir. Gerginliğinizi kararlarınıza yansıttığınız gibi aşk hayatınızada yansıtarak tartışmalar yaşayabilirsiniz.

 YENGEÇ

Bu hafta çalışma alanınız da ufak değişiklikler yaparak motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Zamanınızın çoğunu sevdiklerinize ayırabilir, ilişkileriniz de sorunları çözüme ulaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Aşk ya da iş hayatınızla ilgili önemli bir teklif alabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı olacağınız bu süreçte yeni fırsatlar da ayağınıza gelebilir, hazırlıklı olun. Artık saklamak istemediğiniz kendi sırlarınızı açıklayabilirsiniz.

 ASLAN

Bu hafta daha çok kendinize yönelebilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel açıdan bozulan düzeni tekrar yerine getirmek için uğraşabilirsiniz. Spora başlama fikrini bir düşünün derim. İlişkileriniz de iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle yöneticiniz ya da ortağınızla ilgili yanlış anlaşılmalardan dolayı gerginlikler yaşanabilir. Ailenizle ilgili daha fazla sorumluluk almanız gerektiğini fark edip harekete geçebilirsiniz. Dikkatli olun keskin kararlar almayın. Sevdiklerinizin destek vermesine izin vermelisiniz.

 BAŞAK

Bu hafta sizler için maddi açıdan olumlu veya olumsuz bir etki görünmüyor. Daha çok duygusal konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlilik artabilir. Romantik bir ilişkiye başlayabilir ya da devam eden ilişkiniz de güzel gelişmeler yaşanabilir. Geçmiş konular gündeminize gelebilir ya da siz geçmiş anıları düşünerek, kapanmamış defterler üzerinden sorunlara çözümler arayabilirsiniz. Zamanınızın çoğunu çocuğunuz, evcil hayvanınız veya sevdiğiniz kişiyle geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın. 

 TERAZİ

Bu hafta zamanınızı daha çok ailenize ve evinize ayırarak geçirebilirsiniz. İlişkilerinizdeki sorunlara çözümler düşünebilir farklı bakış açılarıyla değerlendirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise kıskançlık temalı gerginlikler yaşanabilir. Kariyerinizle ilgili kaygılarınız artabilir, daha çok çalışmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Karamsarlığa kapılmayın yoksa önünüze çıkan fırsatları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Ev ile ilgili alım satım konularında şanslı görünüyorsunuz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için uygun bir zamandasınız. 

 AKREP

Bu hafta özellikle ilişkiler konusun da şanslı burçlar arasındasınız. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinize, kardeşlerinizle olan ilişkilerinize ağırlık verebilirsiniz. Daha çok ilgilenmeniz gerektiğini fark ederek gönül alabilirsiniz. Çevrenize karşı adaletli bir tutum sergileyemeye dikkat etmelisiniz. Maddi açıdan öncesine göre işler biraz daha yolunda ilerleyebilir, yeni fırsatları değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızdaki kararsızlık sizleri yorabilir. Anın tadını çıkarmaya bakın. Hırs ve rekabetten uzak durmalısınız.

 YAY

Bu hafta maddi açıdan yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşanabilir. Alacağınız varsa tahsilat gerçekleşebilir. Sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Karşınıza çıkan ufak pürüzlerle rahat bir şekilde başa çıkabileceksiniz. Yakın çevrenizle hırs ve rekabete bağlı bazı çekişmeler, gerginlikler yaşanabilir dikkat etmelisiniz. Küs olduğunuz kişilerle barış yollarına gidebilirsiniz. Ani yaşanacak güzel gelişmelere hazır olun. 

 OĞLAK

Bu hafta sizler için zor olsa da hırs, rekabet ve risklerden uzak durarak rahat ve sakin zaman geçirebilirsiniz. Aksi durumda yaşanacak olan gerginliklere, aksiliklere hazırlıklı olun derim. Kalp kırmamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Fazla sorumluluktan kaçınmalısınız. Maddi açıdan yeni bir atılımdan uzak durmalısınız diyebilirim. Yakın çevrenizdeki tavsiyelere kulak vererek sorunlara çözüm odaklı yaklaşmalısınız. Bu süreçte aldığınız kararların geleceğinizi önemli bir şekilde etkileyeceğini unutmayın.

 KOVA 

Bu hafta özellikle sağlık açısından şanslı burçlar arasındasınız. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Duygusal bağlar ön planda olabilir, sizler de mantığınızı ön planda tutarak bu durumla baş edebilirsiniz. İstemediğiniz geçmiş konular gündeme gelebilir. Sizlerden saklanan sırları öğrenebilirsiniz. İç dünyanıza çekilmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ancak bu süreçte önünüze gelecek fırsatlara arkanızı dönmemelisiniz. 

 BALIK

Bu hafta ilişkilerinize ve sosyal hayatınıza ağırlık verebilirsiniz. Aşk hayatınız da ve maddi konularda şans sizden yana olabilir. Güzel gelişmeler yaşanabilir, bekar Balık burçları yeni biriyle tanışabilir. Yaşadığınız sorunlara karşı farklı bakış açıları getirerek değerlendirebilirsiniz. Risklerden uzak durarak, sorunlara çözüm bulacağınız bir hafta olabilir bu durumu maddi açıdan da verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

 BÜTÜN GÜZELLİKLERİN SİZİ BULMASI DİLEĞİYLE. 

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (24-30 OCAK)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Beylerbeyi Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin